Dodaj do ulubionych Mapa strony Kontakt
Delikatesy Centrum Krosno, ul. Bursaki 29a, 38-400 Krosno
 
 
 
Sklep internetowy
 
Tu jesteś: Strona głównaWybór kategorii
 
Ze względu na zaistniała sytuację i zwiększony ruch zamówienia internetowe mogą być realizowane z opóźnieniem - nawet na następny dzień. Dodatkowo ze względu na zaistniałą sytuację i zastosowanie wszelkich środków ostrożności związanych z Koronawirus (COVID-19) , aby zmniejszyć częstotliwość odwiedzin u Państwa - zostały zwiększone limity zakupowe.

Na terenie Krosna przy zamówieniu min. 200 zł transport GRATIS. Poza rejonem Krosna min. 400 zł plus będzie doliczona opłata dojazd do klienta 2 zł/km.
Płatność tylko Kartą Płatniczą lub Blikiem
W wyjatkowych sytuacjach akceptujemy gotówkę(po wcześniejszym uzgodnieniu ze sklepem)
Wygraj darmowe kupony
 
 
Nie ma produktu?
Ewa Wachowicz POLECA!

Stwórz konto

Jeżeli masz już konto zalguj się: logowanie.

*Imię:
*Nazwisko:
*Adres/ulica:
*Kod pocztowy:
* Miasto:
* E-Mail:
* Telefon:
* Hasło:
* Potwierdź hasło:
* Newsletter: Tak Nie
Potwierdzam, że zapoznałam(em) się z treścią Regulaminem sklepu i Polityką Prywatności oraz akceptuję ich postanowienia.

Kontynuuj
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest FHC-2 Sp. z. o. o. z siedzibą w Krośnie ul. Tysiąclecia 1, 38-400 Krosno. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu rejestracji i obsługi konta użytkownika w sklepie Internetowym „Portiusdelikatesy.pl”, a także w celach marketingowych, w tym poprzez profilowanie, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora. W razie wyrażenia stosownej zgody Pani/Pana dane będą przetwarzane także w celu kierowania do Pani/Pana treści marketingowych w wybranej formie. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajduje się w naszej Polityce Prywatności.