Dodaj do ulubionych Mapa strony Kontakt
Delikatesy Centrum Krosno, ul. Bursaki 29a, 38-400 Krosno
 
 
 
Sklep internetowy
 
Tu jesteś: Strona głównaWybór kategorii
 
Ze względu na zaistniała sytuację i zwiększony ruch zamówienia internetowe mogą być realizowane z opóźnieniem - nawet na następny dzień. Dodatkowo ze względu na zaistniałą sytuację i zastosowanie wszelkich środków ostrożności związanych z Koronawirus (COVID-19) , aby zmniejszyć częstotliwość odwiedzin u Państwa - zostały zwiększone limity zakupowe.

Na terenie Krosna przy zamówieniu min. 200 zł transport GRATIS. Poza rejonem Krosna min. 400 zł plus będzie doliczona opłata dojazd do klienta 2 zł/km.
Płatność tylko Kartą Płatniczą lub Blikiem
W wyjatkowych sytuacjach akceptujemy gotówkę(po wcześniejszym uzgodnieniu ze sklepem)
Wygraj darmowe kupony
 
 
Nie ma produktu?
Ewa Wachowicz POLECA!

DANIA DLA DZIECI

DESER GERBER JAB.MOR.BANAN (4MC) 125 g
 

4,49 zł
 
 
Cena za: 1szt./opakowanie produktu
Cena za kilogram/litr: 35.92 zł
MLEKO BEBIKO 1 350 g
 

16,99 zł
 
 
Cena za: 1szt./opakowanie produktu
Cena za kilogram/litr: 48.54 zł
MLEKO BEBIKO JUNIOR 3 (12MC)350 g
 

16,99 zł
 
 
Cena za: 1szt./opakowanie produktu
Cena za kilogram/litr: 48.54 zł
DANIE GERBER JARZYNKI Z KRÓLIKIEM 125 g
 

4,99 zł
 
 
Cena za: 1szt./opakowanie produktu
Cena za kilogram/litr: 39.92 zł
NEKTAR BOBO FRUT JABŁ.JAGODA (4MC)300 g
 

4,59 zł
 
 
Cena za: 1szt./opakowanie produktu
Cena za kilogram/litr: 15.30 zł
KASZKA NESTLE MLECZNO RYŻOWA 5 OWOCÓW (9 MC) 230 g
 

9,79 zł
 
 
Cena za: 1szt./opakowanie produktu
Cena za kilogram/litr: 42.57 zł
SOK JUNIOR FRUT JAB.MAR.BAN.(12MC) 300 ml
 

4,59 zł
 
 
Cena za: 1szt./opakowanie produktu
Cena za kilogram/litr: 15.30 zł
KASZKA NESTLE ML.RYŻ.MALINA (4MC)230 g
 

9,79 zł
 
 
Cena za: 1szt./opakowanie produktu
Cena za kilogram/litr: 42.57 zł
KASZKA NESTLE ML.RYŻ.3 OWOCE (6MC)230 g
 

10,99 zł
 
 
Cena za: 1szt./opakowanie produktu
Cena za kilogram/litr: 47.78 zł
MLEKO BEBILON JUNIOR 3 800 g
 

61,99 zł
 
 
Cena za: 1szt./opakowanie produktu
Cena za kilogram/litr: 77.49 zł
MLEKO BEBILON 2 800 g
 

61,99 zł
 
 
Cena za: 1szt./opakowanie produktu
Cena za kilogram/litr: 77.49 zł
MLEKO BEBILON 1 800 g
 

61,99 zł
 
 
Cena za: 1szt./opakowanie produktu
Cena za kilogram/litr: 77.49 zł